Sipariş Tel : 0262 321 77 11
Bize Sorun | Fırsatlarım | Hediye Çeklerim | Giriş Yap
https://www.lorawedding.com/
Sepetinizde
ürün yok.
321 77 11
0262
 
BAYİLİK BAŞVURU FORMU
Kişisel Bilgiler
Adınız
:
Soyadınız
:
E-Posta
:
Cep Telefonunuz
:
Sabit Telefonunuz
:
TC Kimlik No
:
Medeni Hal
:
Doğum Tarihiniz
:
Tüzel Kişi İse
Şirket Adı
:
Vergi Dairesi
:
Vergi Numarası
:
Lokasyon Bilgileri
Ülke
:
İl
:
İlçe
:
Adres
:
Mağaza Alanı
:
Mülkiyet
:
Genel Bilgiler
Mağaza Tipi
:

Mağazayı Kim İşletecek
:
Yanlız / Ortak
:
Sermayeniz (TL)
:
Kar Hedefi (TL)
:
Notlar
:
Fotoğraflar
Resim Yüklerken Adobe Flash kurunuz veya GOOGLE Chrome Kullanınız Fotoğraflar jpg, png, gif, format ve boyutu max 5MB
Fotoğraf (Kroki-Çizim)
:
Fotoğraf (Dış Cephe)
:
Fotoğraf (Cadde)
:
Fotoğraf (İç Mekan)
:
Fotoğraf (İç Mekan)
:
Lora wedding showroom
Genellikle şehir merkezlerinde ve caddelerde bulunan, tüm mağazalarımız mükemmel bir şekilde konumlandırılmış durumdadır. Koleksiyonlarımızı müşterilerimizin beğenesine sunmak için,

Mağazalarımız, müşterilerin alışverişin tadını çıkarmasına imkan verecek hoş bir ortam oluşturmak üzere tasarlanmıştır. İç tasarım, imaj ve ürün teşhiri kriterlerinin korunmasına olanak sağlayan yapıya sahiptir.

Lora wedding mağazaları, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin ruhunu yansıtmaktadır: mekandaki ahengin sonucunda ortaya çıkan dinamik bir ortam. Mağaza dışı ve iç görünümümüz ürün tehşir standlarımız francahislerimiz , showroomlarımızın tümü ve her birinin aynı ortamı soluklaması, müşterilerimize yüksek bir hizmet seviyesi sunması ve tamamen aynı şekilde işletilmesini garanti etmektedir.

Bir Lora mağazası için proje oluşturma ve gerçekleştirme süreci, Yılların tecrübesi ve birikimi ile oluşturulan ihtiyaca uygun farklı model birimini içeren teşhir standlarımız tamamen modüler yapıda olup mağaza değişikliklerinde istenilen ilaveler kolaylıkla yapılabilmekedir.

Lora wedding mağazaları, Nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri, mevlüt şekeri, Kaftan bindallı, parti kıyafetleri, çikolata, söz nişan ürünleri, sepetler, kapı süsleri, davetiyeler ve yüzlerce katagoride binlerce ürün sunmakta.