Sipariş Tel : 0262 321 77 11
Bize Sorun | Fırsatlarım | Hediye Çeklerim | Giriş Yap
https://www.lorawedding.com/
Sepetinizde
ürün yok.
321 77 11
0262
 
Güvenli E-Ticaret

 

Kişişel Bilgilerinizin Güvenliği

 

Sitemizden yüksek avantajlar ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. Lora da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

 

 

Kredi Kartınızın güvenliği için !

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

Kredi Kartı bilgileriniz üçüncü şahıslar tarafından ve Lora tarafından kesinlikle görülmemekte ve öğrenilememektedir.

Kredi Kartı bilgileriniz doğrudan bankanın Sanal Pos sistemine gönderilmektedir.

Kredi Kartı bilgileriniz bankaya gönderilirken; sanal alışverişte tüm dünyada kullanılan ve halihazırda en büyük ikinci  sertifika sağlayıcı firması olan GeoTrust tarafından sertifikalandırılan, %100 Güvenli 128 Bit şifreli SSL bağlantısı kullanılarak gönderilmektedir.

Kredi Kartınıza ait hiç bir bilgi kaydedilmediği için, yapacağınız sonraki ödemelerde Kredi Kartı bilgilerinizi yeniden yazmanız gerekmektedir.

 

GeoTrust

GeoTrust halihazırda en büyük ikinci dijital sertifika sağlayıcı firması olup, dünya çapında 150 ülkede 100000'den fazla müşteri (ve internet sitesi) GeoTrust ürünleri ile birlikte elektronik ticaret işlemlerini ve bilgilerini güven altına almaktadır.